KONST / Litografier / Serigrafi 13789346
*
nr 1378 9346
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Marilyn Monroe. Signerad, numrerad 28/35. Motivet: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 februari 2021
kl 20:31:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/2 19:48:21
1
300 kr
15/2 20:12:14
2
350 kr
15/2 20:17:27
1
600 kr
15/2 20:18:47
2
450 kr
15/2 20:18:47
1
500 kr (Budbetjänt)
15/2 20:20:34
3
800 kr
15/2 20:23:41
1
1.100 kr
15/2 20:25:17
4
1.100 kr
15/2 20:25:17
1
1.100 kr (Budbetjänt)
15/2 20:26:27
3
1.200 kr
15/2 20:26:32
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier marilyn monroe richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Richard Ryan
nr 1378 9346
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Marilyn Monroe. Signerad, numrerad 28/35. Motivet: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 februari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/2 19:48:21 | 1 | 300 kr |
15/2 20:12:14 | 2 | 350 kr |
15/2 20:17:27 | 1 | 600 kr |
15/2 20:18:47 | 2 | 450 kr |
15/2 20:18:47 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
15/2 20:20:34 | 3 | 800 kr |
15/2 20:23:41 | 1 | 1.100 kr |
15/2 20:25:17 | 4 | 1.100 kr |
15/2 20:25:17 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
15/2 20:26:27 | 3 | 1.200 kr |
15/2 20:26:32 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier marilyn monroe richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50